top of page
dark-stithy-workshop-with-hammer-anvil-firs-plan-fire-stove-background.jpg

HAVALININ YENİ ADI WOSSEN.

KURUMSAL

BİZİ YAKINDAN TANIYIN...

 

1950 yılında sıcak demircilik ve zirai aletlerin tamir bakımı ile sektörde yerini almıştır.


1970 yılında Oto Yedek Parça, Bijon ve Bijon anahtarları, Levye imalatına başlayıp konusunda aranılan bir marka haline gelmiştir.


1980 yılında makina parkuru ve iş sahasını genişleterek önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile dinamik ve sağlam adımlarla iş potansiyelini yükseltip sektöre katkısını arttırmıştır.


Yılların verdiği tecrübe ile 2010 yılında VAV OTOMATİV HIRDAVAT YEDEK PARÇA ismi ile takip eden değil “ Takip Edilen” bir firma olarak gelişimini sürdürmektedir. Ürün parkurunda “Havalı Lokma” ürünlerini WOSSEN markası ile üretip dünya pazarına sunmaktadır.

hakkımızda
sıcak-demir.jpg

İLK ÇEKİÇ

1950 yılında sıcak demircilik ve zirai aletlerin tamir bakımı ile sektörde yerini almıştır.

MİSYONUMUZ

Biz kalite ve güven parolalarıyla yola çıktık. Bu hedeflerin gerektirdiği yolda kaliteden ödün vermeden daha ucuz ve kısa yoldan bir ürün ortaya koymaktansa sürekli kendimize nasıl daha iyi yapabiliriz sorusunu sorarak bu doğrultuda ürünlerimizi elde etmeyi kendimize görev edindik.

VİZYONUMUZ

Teknolojik gelişmeleri takip ederek  kendimizi ve ürün kalitemizi sürekli geliştirerek mevcut tecrübeli kadromuzla geniş ürün yelpazesine sahip sektörün ihtiyaçlarını karşılayarak sektöre yön veren ve bu doğrultuda ismiyle kendinden söz ettiren bir dünya markası olmayı hedefliyoruz.

Firmamız ISO 9001 standartlarına uygun kaliteyi benimseyerek teknolojik parçalar üretmekte ve dünyanın her yerinden müşterilerine ihracat yapmaktadır.


Nitelikli insan kaynağımız, güncel yazılım ve makine ekipmanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için teknoloji üretmeye devam edeceğiz.

sertifika.png

DOĞRU SEÇİMİ YAPIN VE BİZİ ARAYIN

 

Sizde Kalitenin ve Havalının Yeni Adıyla Tanışmak İstiyorsanız

Bizimle İletişime Geçin

bottom of page